“Güçlü bir mali işler departmanını firma bünyesinde kurmak maalesef çok güç. Vergi, teknoloji, kontrol mekanizmaları, raporlama teknikleri konularının tamamında uzman bir kadro kurmak neredeyse imkansız.

Güven Bağımsız Denetim olarak bütün bu alanlardaki önemli tecrübemizi Müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Mali İşlerinizi outsource ederek böylesine profesyonel bir hizmeti çok uygun bir maliyetle almış olacaksınız.

Siz kendi işinize kilitlenirken biz hedefinize ulaşmanız için ihtiyacınız olan en mükemmel mali işler altyapısını sizin için kurup işleteceğiz.”


Teknoloji
Güven Bağımsız Denetim olarak muhasebe konusunda kullanılabilecek son teknolojileri kullanarak iş akışlarınızda, raporlamada önemli farklılıklar yaratıyoruz.


Güven
Muhasebe ‘nin en önemli unsurunun güven olduğunu çok iyi biliyoruz. Türkiye ‘nin ve dünyanın çok önemli kuruluşlarına uzun yıllardır hizmet veriyor olmamız bize duyulan güvenin en önemli kanıtı.

Hizmet Yeri
Hizmet yeri fark etmiyor. Arzu ederseniz kendi ofisinizde kuracağımız sistemle; ya da Güven Bağımsız Denetim bünyesinde. Her iki şekilde de dünya standardında muhasebe hizmet kalitesini çok uygun maliyetle veriyoruz.

Maliyet Tasarrufu
Muhasebenizi outsource ederek personel, teknoloji, mevzuat takibi, denetim maliyetlerinizde önemli tasarruflar sağlayacaksınız. 

Raporlama
Kullandığımız ileri teknoloji sayesinde tüm raporlarınızı (özel istekleriniz dahil) istediğiniz sıklıkta son derece profesyonel formatta otomatik olarak alacaksınız.

Mevzuat Takibi
Muhasebenizi Güven Bağımsız Denetim ‘e outsource ederek mevzuat takibinden ve bunun getirdiği risklerden kurtulmuş olacaksınız.

Ulusal ve Çok Uluslu Firmalar
Türkiye’nin ve dünyanın en önemli kuruluşları Güven Bağımsı Denetim ‘i tercih ediyor. Biz de bize duyulan güveni karşılıksız bırakmamak için çok çalışıyor ve sürekli işimize yatırım yapıyoruz.