image
Hakkımızda

“Bağımsız” “Tarafsız” ve “Güvenilir”

Güven Bağımsız Denetim ve Müşavirlik A.Ş. 2015 yılında kurulmuş ve 2016 yılında Kamu Gözetim Kurumundan (KAYİK Hariç olmak üzere)  faaliyet iznini almıştır.

Şirket münhasıran Bağımsız Denetim faaliyetinde bulunmaktadır.  Ortaklarının, denetim konusundaki tecrübesi, denetime olan yaklaşımları,  yürürlükteki kanun, yönetmelik, standart ve diğer düzenlemelere uygun hareket etme kararlılıkları ile şirket, “Bağımsız” “Tarafsız” ve “Güvenilir” olarak faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz
Misyonumuz kaliteli denetim ve danışmanlık hizmetleri sunarak müşterilerimizin hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktır. Ortak amacımız; çözüm odaklı ve beklentilerin ötesinde yüksek kalitede hizmet, güvenilir ve ekonomik çözümler yaratılmasıdır. Müşterilerimize yüksek kalitede hizmetler sunarken, aynı zamanda, tüm çalışanlarımıza kişisel ve mesleki ödüllendirici dinamik bir çalışma ortamını hazırlayarak onları teşvik etmeye çalışıyoruz.

Vizyonumuz
Vizyonumuz, profesyonel hizmetlerin sağlanması açısından ulusal ve uluslararası alanda lider denetim ve danışmanlık firmalarından biri olmaktır.